#1 2009-07-11 14:38:57

Sasuke Uchiha

http://i29.tinypic.com/dm4sc5.jpg

6812015
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 662
Punktów :   

Missing-Nin

Missing-Nin

Wiadomo Missing-Nin, czyli ninja którzy są poszukiwani w swoich po przednich wioskach. Jeżeli ktoś chcę odejść ze swojej wioski musi napisać do mnie, lecz to nie jest tak hop-hip xD Gdy odejdziecie macie 2 tygodnie na powrót do wioski. W tym czasie możecie wykonywać misje lecz tylko w dziale "Misje dla Missing-Nin". Jeżeli w ciągu 2 tygodni nie zdecydujecie się wrócić do wioski, zostajecie automatycznie zbiegami. Każdy z wioski lub inny zbieg może waz wyzwać max. 2 razy na dzień. Ale wy nie możecie odmówić xD chyba, że nie macie naprawdę czasu. Jeżeli ulegniecie, wracacie do wioski ... czemu akurat do wioski myślicie? ponieważ ja tak wymyśliłem xD Oczywiście po odejściu z wioski macie te umiejętności co przed tak samo po śmierci. Wiadomo nie ma Missing-Nin chunin itp. Po prostu co dwa tygodnie dla zbiegów mógłbym robić egzamin na chunina czy też na Jounina. To chyba wszystko!

Jeżeli coś nie zrozumiałe pisać na gg !


Wioska: Konoha-Gakure
Klan: Uchiha
Chakra: 4120
Natury Chakry: Katon, Raiton oraz Fuuton
Specjalizacje: Genjutsu, Ninjutsu i Taijutsu
Umiejętności: Wyczuwanie chakry, Bezszelestne poruszanie się, CS2, MS Sasuke, Kontrola Chakry - III poziom, Władanie bronią - III poziom, Szybkość - III poziom
Ekwipunek: 5 kunai, Kusangi Sasuke
Ryo: 98 150
Jutsu: Katon - Wszystkie, Raiton - Wszystkie, Fuuton - Wszystkie, Genjutusu - Wszystkie, Ninjutsu - Wszystkie, Taijutsu - Wszyskie oprócz tych, które wymagają otwartych bram
Jutsu klanowe: Wszystkie jutsu klanu Uchiha

Misje:
Misje dla Missing-Nin - 1

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbudownictwo kubaturowe rozrywka motoryzacja czarter Grecja